FLAT 50% OFF

on all orders above Rs.1499

Use Code

FESTIVE50

COPIED!

FLAT 45% OFF

on all orders above Rs.1199

Use Code

FESTIVE45

COPIED!

FLAT40% OFF

on all orders above Rs.799

Use Code

FESTIVE40

COPIED!

left arrowBack to All eyes and lips Products

Shop products for

Wrinkle Control & Dark Circles

product-image

Pure Distilled Gulab Jal

For Toning & pH Balance

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (426)

19% off

100ml x Pack of 3

₹624

₹774

₹2.08/ml

15% off

100ml x Pack of 1

₹219

₹258

₹2.19/ml
product-image

Pure Distilled Lavender Jal

For Toning & pH Balance

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (214)

19% off

100ml x Pack of 3

₹624

₹774

₹2.08/ml

15% off

100ml x Pack of 1

₹219

₹258

₹2.19/ml
product-image

Pure Distilled Mogra Jal

For Toning & pH Balance

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (134)

19% off

100ml x Pack of 3

₹624

₹774

₹2.08/ml

15% off

100ml x Pack of 1

₹219

₹258

₹2.19/ml