FLAT 50% OFF

on all orders above Rs.1499

Use Code

FESTIVE50

COPIED!

FLAT 45% OFF

on all orders above Rs.1199

Use Code

FESTIVE45

COPIED!

FLAT40% OFF

on all orders above Rs.799

Use Code

FESTIVE40

COPIED!

product-image

Award Winner

Brightening Ubtan Tikta Face Wash

Brightening & Detan with Real Dals & Besan

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (528)

15% off

100g x Pack of 1

₹269

₹317

₹2.69/g

18% off

100g x Pack of 2

₹522

₹634

₹2.61/g
product-image

New Launch

Anti-Acne Neem Berbamyrisin™ Tikta Face Wash

Clinically Tested 99% Acne Kill | Advanced 6D ClariAcne™ Technology

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (344)

15% off

100g x Pack of 1

₹284

₹335

₹2.84/g

18% off

100g x Pack of 2

₹551

₹670

₹2.75/g
product-image

48HR Malai Moisturiser - 20-35Yrs - Hot Dry Weather

Tomato Rosehip Vit-BEC Youth Anchor

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (213)

15% off

50g

₹375

₹439

₹7.50/g

12% off

30g

₹322

₹364

₹10.73/g
product-image

Anti-Dandruff DASABUTI Summer Hair Oil

Neem Bhringraj Blend

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (138)

19% off

100ml

₹287

₹353

₹2.87/ml

23% off

200ml

₹470

₹610

₹2.35/ml
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Tomato Basil AHA-BHA Moisturising Soap

Tan & Pigmentation Relief | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (153)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants

Anti-Acne Glow Regime

For Oily & Acne-Prone Skin

₹896

₹1195

25% off

Saved additional ₹299 compared to when bought individually

Hibiscus Summer Hair Ritual

Nourish. Cleanse. Revive.

₹888

₹1184

25% off

Saved additional ₹296 compared to when bought individually

Rosemary Summer Hair Ritual

Active Rosemary Care

₹839

₹1119

25% off

Saved additional ₹280 compared to when bought individually