FLAT 50% OFF

on all orders above Rs.1499

Use Code

FESTIVE50

COPIED!

FLAT 45% OFF

on all orders above Rs.1199

Use Code

FESTIVE45

COPIED!

FLAT40% OFF

on all orders above Rs.799

Use Code

FESTIVE40

COPIED!

Glow & Depuff Kit

Cleanse. Brighten. Refresh.

₹828

₹1104

25% off

Saved additional ₹276 compared to when bought individually

Tender Body Care

Gentle Skin Support

₹1106

₹1474

25% off

Saved additional ₹368 compared to when bought individually

product-image

Award Winner

Brightening Ubtan Tikta Face Wash

Brightening & Detan with Real Dals & Besan

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (528)

15% off

100g x Pack of 1

₹269

₹317

₹2.69/g

18% off

100g x Pack of 2

₹522

₹634

₹2.61/g
product-image

BEST SELLER

Five Oil Hibiscus Repair Navdha Shampoo

Length, Strength & Repair | 63% Damage Repair in a Single Wash

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (456)

15% off

250ml x Pack of 1

₹365

₹431

₹1.46/ml

15% off

650ml x Pack of 1

₹858

₹1012

₹1.32/ml
+1 variants
product-image

FEATURED

Active Orange Kiwi Vit-C Gel Moisturiser

Brightening & Collagen Boost

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (632)

15% off

50g x Pack of 1

₹399

₹471

₹7.98/g

18% off

50g x Pack of 2

₹774

₹942

₹7.74/g
product-image

FEATURED

Hibiscus Amla DASABUTI Summer Hair Oil

Accelerated Hair Growth

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (508)

23% off

200ml

₹539

₹696

₹2.69/ml

18% off

100ml

₹322

₹394

₹3.22/ml
product-image

BEST SELLER

Ready to Apply Fresh Henna Paste

Pre-soaked in Black Tea & Herbs

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (8.1k)

15% off

220g x Pack of 2

₹357

₹421

₹0.81/g

20% off

220g x Pack of 4

₹681

₹848

₹0.77/g
product-image

FEATURED

Hibiscus Damage Repair Nutri-Conditioner

Up to 63% Damage Repair | With Oleo-Protein Ferment

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.5 (202)

15% off

150 ml x Pack of 1

₹304

₹359

₹2.03/ml

18% off

150 ml x Pack of 2

₹590

₹718

₹1.97/ml
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Himalayan Lavender Moisturising Soap

Healing Ritual | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (151)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Tomato Basil AHA-BHA Moisturising Soap

Tan & Pigmentation Relief | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (153)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants

Triple Aloe Glow

Fresh Aloe Care

₹763

₹1017

25% off

Saved additional ₹254 compared to when bought individually

Radiant Glow Kit

For Bright & Radiant Skin

₹725

₹966

25% off

Saved additional ₹241 compared to when bought individually

The Complete Henna Routine

Core 3-pieces

₹862

₹1149

25% off

Saved additional ₹287 compared to when bought individually

Explore our other Categories

We hope you'll like them

Follow us on Instagram

insta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-post