Extra Rs.250 OFF on your 1st Order

on all orders above Rs.999

Use Code

NEWHABIT250

COPIED!

product-image

48HR Malai Moisturiser - 20-35Yrs - Cold Winter

Tomato Patchouli Vit-BEC Youth Anchor

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (222)

12% off

30g

₹322

₹364

₹10.73/g

15% off

50g

₹400

₹468

₹8.00/g
product-image

Multi-Nut Shea Omega-3 Body Malai

For Dry Skin & Body Acne | 48 HR Moisture

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (481)

18% off

120ml x Pack of 2

₹669

₹814

₹2.79/ml

15% off

120ml x Pack of 1

₹345

₹407

₹2.88/ml
product-image

Lemon Moringa Hand Malai

Tan & Pigmentation Control

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (588)

18% off

30ml x Pack of 2

₹386

₹470

₹6.43/ml

15% off

30ml x Pack of 1

₹199

₹235

₹6.63/ml

Winter Tender skincare

Protect, Nourish & Soften

₹1060

₹1417

25% off

Saved additional ₹357 compared to when bought individually

product-image

MUST TRY

Beetroot Squalane Vit-E Lip Butter

with Fresh Beetroot, Squalane, Desi Ghee & Raw Honey

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (929)

18% off

10g x Pack of 2

₹543

₹661

₹27.15/g

15% off

10g x Pack of 1

₹280

₹330

₹35.00/g
product-image

FEATURED

Pure Turmeric Rosehip Mukhalaya Face Oil

Tan, Pigmentation & Blemish Control

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (946)

15% off

30ml

₹475

₹561

₹15.83/ml

15% off

15 ml

₹321

₹379

₹21.40/ml
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Himalayan Lavender Moisturising Soap

Healing Ritual | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (151)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Tomato Basil AHA-BHA Moisturising Soap

Tan & Pigmentation Relief | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (153)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants

Winter Skin Ritual

Nourish. Protect. Soften.

₹729

₹970

25% off

Saved additional ₹241 compared to when bought individually

Explore our other Categories

We hope you'll like them

Follow us on Instagram

insta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-postinsta-post